Girişimcilik ekosistemine ivme kazandırılması, inovatif iş fikirlerinin hayata geçirilmesi, yenilikçi girişim sayısının artırılması, iş fikrinin olgunlaştırılması ve firma kurmak için gerekli desteğin sağlanması, Eskişehir ve Bilecik’te firmasını kuran girişimcilerin en riskli dönem olarak adlandırılan ilk bir yıllık sürede mentorluk faaliyetleri ile desteklenmesi ve sürdürülebilirliklerinin sağlanması amacıyla Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) ile Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi iş birliğinde SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı yürütmektedir.

 

Bu kapsamda 2 Mart 2021, Salı günü saat 14:00’de çevrim içi olarak SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı Tanıtım Toplantısı düzenlenecektir. Toplantıda programın amacı, hedefi, başvuru koşulları ve program süreci gibi konularda bilgilendirmeler yapılacak ve sorular yanıtlanacaktır.

 

Etkinliğe katılımınızı diler, aşağıda yer alan linkten etkinliğe kayıt yaptırmanızı rica ederiz. ZOOM bağlantı linki etkinlik öncesi kayıt için kullandığınız e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Kayıt için tıklayınız.


Etkinlik Başlangıç Tarihi: 02.03.2021
Etkinlik Bitiş Tarihi: 02.03.2021
Saat: 14.00
Yer: Çevrimiçi
Düzenleyen: Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü
Telefon:
E-posta:
Web Adresi: