Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Sekreteri Halis Nalbant ve ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haşim Balcı’yı makamlarında ziyaret etti.

 

Genel Sekreter Nalbant’la bir süre makamında sohbet eden Rektör Taş, kısa süre önce yenilenen Özel İdare binasında incelemede bulundu. Nalbant’tan binada yapılan değişikliklerle ilgili bilgi alan Taş,  İl Genel Meclisi toplantı salonunu da gezdi. Ziyaretin sonunda Rektörü Taş Genel Sekreter Nalbant’a üniversitemizin anı tabağını hediye ederken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Sekreter Nalbant da Rektör Taş’a teşekkür etti ve fincan takımı hediye etti.

 

Rektör Taş, günün ikinci ziyaretinde Bilecik Giyim Mensucat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haşim Balcı’yı makamında ziyaret etti. Oda Başkan Vekili Ufuk Çakmak ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Dere’nin de bulunduğu ziyarette, Rektör Taş oda faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı. Bilecik esnafı için üniversite öğrencilerinin son derece önemli olduğunu söyleyen Haşim Balcı, Rektör Taş başta olmak üzere Üniversitemizin tüm çalışanlarına ve öğrencilerine teşekkür etti. Rektör Taş ziyaret sonunda Başkan Balcı’ya üniversitemizin anı tabağını hediye etti.