Düşünmeden öğrenmek, vakit kaybetmektir.
Skip Navigation LinksAnasayfa : Duyuru
Tarih: 08 Şubat 2012

Uzaktan Eğitim Dersleri Yayında2011-2012 Bahar yarıyılında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Temel Bilgisayar Bilimleri dersini alan öğrenciler, bu dersi uzaktan eğitim yöntemiyle takip edeceklerdir. Uzaktan eğitim sistemine bağlanmak için, http://uzem.bilecik.edu.tr veya http://sanalders.bilecik.edu.tr sitelerinden giriş yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yaparken; kullanıcı adı ve parola olarak, Öğrenci Bilgi Sistemi'ne (OBS) giriş yaparken kullandığınız
kullanıcı adı ve parolanızı kullanabilirsiniz.

Dersi takip etmek için internet veya bilgisayar imkanı olmayan öğrencilerimiz, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin bilgisayar laboratuvarından faydalanabilirler.

Uzaktan eğitim sisteminde, örgün eğitimde olduğu gibi 14 haftalık ders yapılacaktır. Bazı haftalarda dersle beraber, internet üzerinden kısa sınavlar da yapılacak ve bunlar öğrencinin not ortalamasına dahil edilecektir. Ders değerlendirme kriterleri (sınavların yüzdelikleri) için, Öğrenci Bilgi Sistemi'ne bakabilirsiniz.

Uzaktan eğitim derslerinde devam zorunluluğu olmamasına rağmen, derslerin zamanında takip edilmesi, hem sınavların kaçırılmaması hem de konuların birikmemesi açısından önemlidir.

Bilgi İşlem Dairesi BaşkanlığıSon Duyurular
22
Eki
Doçent Ünvanı Alan Öğretim Üyelerimiz

22
Eki
Doç.Dr. Bülent YILMAZ'a Birincilik Ödülü

21
Eki
Girişimciler ve Yönetciler İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelileri ile Buluşuyor

20
Eki
Yeni Pedagojik Formasyon Duyurusu (Önemli)

20
Eki
2014 Mühendislik Tamamlama Programı Kayıtları Duyurusu

20
Eki
Öğr.Grv.Gökhan AÇIKBAŞ'a Üçüncülük Ödülü