Düşünceler iyi ve cesur olanların beyinlerinde, kollarında gelişmelidir. Yoksa rüya olmaktan ileri gidemezler.
Skip Navigation LinksAnasayfa : Duyuru
Tarih: 08 Şubat 2012

Uzaktan Eğitim Dersleri Yayında2011-2012 Bahar yarıyılında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Temel Bilgisayar Bilimleri dersini alan öğrenciler, bu dersi uzaktan eğitim yöntemiyle takip edeceklerdir. Uzaktan eğitim sistemine bağlanmak için, http://uzem.bilecik.edu.tr veya http://sanalders.bilecik.edu.tr sitelerinden giriş yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yaparken; kullanıcı adı ve parola olarak, Öğrenci Bilgi Sistemi'ne (OBS) giriş yaparken kullandığınız
kullanıcı adı ve parolanızı kullanabilirsiniz.

Dersi takip etmek için internet veya bilgisayar imkanı olmayan öğrencilerimiz, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin bilgisayar laboratuvarından faydalanabilirler.

Uzaktan eğitim sisteminde, örgün eğitimde olduğu gibi 14 haftalık ders yapılacaktır. Bazı haftalarda dersle beraber, internet üzerinden kısa sınavlar da yapılacak ve bunlar öğrencinin not ortalamasına dahil edilecektir. Ders değerlendirme kriterleri (sınavların yüzdelikleri) için, Öğrenci Bilgi Sistemi'ne bakabilirsiniz.

Uzaktan eğitim derslerinde devam zorunluluğu olmamasına rağmen, derslerin zamanında takip edilmesi, hem sınavların kaçırılmaması hem de konuların birikmemesi açısından önemlidir.

Bilgi İşlem Dairesi BaşkanlığıSon Duyurular
21
Oca
Fen Bilimleri Enstitüsü 2014-2015 Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programlar için Mülakat Sınav Sonuçları ve Kayıt Hakkı Kazananların Listeleri

19
Oca
Burs/Kredi Alacak Öğrencilerin Dikkatine

19
Oca
Öğretim Elemanı Öndeğerlendirme Sonuçları

13
Oca
Sosyal Bilimler Enstitüsü 2014-2015 BAHAR Yarıyılı YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA Mülakat Sonuçları

7
Oca
Öğrencilerimiz ve Personelimizin Dikkatine

6
Oca
Yatay Geçiş İlanı