Başvuru sonuçları için tıklayınız.

 

Listede ismi bulunan öğrenciler 21-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında Yabancı Diller Bölümü tarafından telefon ile aranacağından bu öğrencilerimizin telefonlarına cevap vermeleri önem arz etmektedir. Bu listeden feragat edenler olması durumunda yedek listede bulunan öğrenciler sırayla aranacaktır.

 

İngilizce Hazırlık okumaya hak kazanan öğrencilerimiz herhangi bir ders seçiminde bulunmayacaklar ve 18 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan sınava girmeyeceklerdir.

 

İngilizce Hazırlık okumaya hak kazanan öğrencilerimizin 19-22 Eylül 2017 tarihleri arasındaki (Program detayları daha sonra http://w3.bilecik.edu.tr/yabancidiller-en/ adresinde ilan edilecektir.) oryantasyon toplantısına ve 22 Eylül 2017 tarihindeki İngilizce Hazırlık Seviye Belirleme Sınavına katılımları zorunludur.

 

Başvuran, ancak listede ismi bulunmayan öğrencilerimiz 11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında kayıtlı oldukları lisans bölümlerinden ders seçmek durumundadır. Bu öğrencilerimiz dilerlerse 18 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan muafiyet sınavına girebilirler.