Üniversitemizde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında uzaktan öğretim yoluyla yürütülen;

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (ATA101),

İngilizce I (ENG101), Türk Dili I (TRK101),

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı I (ENF101)

derslerinin final sınavları 3 Ocak 2019 Perşembe günü; tek oturum yapan birimlerimiz için saat 14:00'de, iki oturum olarak yapan birimlerimiz için 14:00 ve 15:30'da yapılacaktır.

 

Yapılacak olan bu final sınavında, her öğrenci için kendi adına hazırlanmış cevap kâğıdı, sınava gireceği sınıflar ve sıra numaraları belirlenmiştir. Sınava girilecek salonlar ve sıra numaraları askı listelerinde ve http://sinav.bilecik.edu.tr web adresinde bulunmaktadır. Bundan dolayı bütün öğrenciler kendileri için belirlenen sınıfta ve sırada sınava gireceklerdir. Öğrenciler bu sınıflar dışında kesinlikle sınava alınmayacaklardır.

 

Bütün öğrencilerimiz sınava girmeden önce birimlerde ilan panolarında ilan edilen askı listelerinden, birim web sayfalarından ya da http://sinav.bilecik.edu.tr web adresinden hangi binada, sınıfta ve sırada sınava gireceklerini öğrenebilirler.

 

Listelerde adı olmayan ya da bilgilerinde hata olan öğrencilerin birimleri aracılığıyla Açık ve Uzaktan Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne başvurmaları gerekmektedir.

 

Öğrencilerimizin,  final sınavına gelirken http://sinav.bilecik.edu.tr adresinden sınav giriş belgesini çıktı almalarına gerek yoktur.

Sınava girerken yanlarında; T.C. kimlik kartı ile üniversitemize ait öğrenci kimlik kartı veya öğrenci kimlik kartı olmayanların öğrenci belgesi bulundurmaları yeterlidir.

 

Bütün öğrencilerimize final sınavlarında başarılar dileriz.