Bilecik Barosu Başkanı Halime Aynur’a İade-i Ziyaret

 

Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş, Bilecik Barosu Başkanı Halime Aynur’a iade-i ziyarete bulundu. Aynur’un makamında gerçekleşen ziyarette bir süre sohbet eden ikili, mecliste devam eden anayasa görüşmeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Rektör Taş, ziyaret sonunda Aynur’a çalışmalarında başarılar diledi ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi anı tabağı hediye etti.

 

Rektör Taş İl Müftüsü Necati Akkuş’u Makamında Ziyaret Etti

 

Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş, Bilecik Müftüsü Necati Akkuş’u ziyaret etti. İl Müftülüğünde gerçekleşen ziyarette Rektör Taş ve Müftü Akkuş bir süre sohbet ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Ziyaret sonunda Rektör Taş Müftü Akkuş’a Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi anı tabağı hediye ederken, Müftü Akkuş da Rektör Taş’a hat yazılı tablo hediye etti.

 

AK Parti’ye İade-i Ziyaret

 

Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş, AK Parti İl Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu. İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım’ı makamlarında ziyaret eden Rektör Taş, kendileriyle bir süre sohbet etti. Rektör Taş, ziyaret sonunda İl ve İlçe Başkanlarına çalışmalarında başarılar diledi ve Şeyh Edebali Üniversitesi anı tabağı hediye etti.

 

CHP İl Yönetimine İade-i Ziyaret

 

Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. İl Başkanı M. Metin Yaşar’la makamında bir araya gelen Rektör Taş, burada partililerle bir süre sohbet etti. CHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan’ın da yer aldığı ziyaret sonunda kendilerine teşekkür eden Rektör Taş, çalışmalarında başarılar diledi ve Şeyh Edebali Üniversitesi anı tabağı hediye etti.