Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni’nde, “Bilecik’e Değer Katanlar” dalında ödüle layık görüldü. Rektör Taş ödülünü Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’den aldı. 

 

Bilecik TSO tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni’nde bu yıl; Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasına giren kuruluşlara, 2015 yılı gelir vergisi ve kurumlar vergisi rekortmenlerine, yerli malı belgesine sahip firmalara, yüksek düzeyde istihdam sağlayan firmalara, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasına değer katanlara ve Bilecik’e değer katanlara ödül verildi.

 

8 Ağustos 2017 tarihinde Bilecik TSO’da gerçekleşen ödül töreninde, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş’a Bilecik’in sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine yapmış oldukları katkılardan dolayı ödül verildi. Törende Rektör Taş’la birlikte Bilecik Valisi Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Milletvekilleri Halil Eldemir ve Yaşar Tüzün ile Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı Bilecik’e Değer Katanlar dalında ödül aldı.