Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesinden Üniversitemize Ziyaret
12 Mayıs 2023 Cuma
Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesinden Üniversitemize Ziyaret

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Tekümit, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Güldem Kilciler ile Öğr. Üyesi Dr. Engin Aydın üniversitemizi ziyaret etti. 11 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir konuklarına üniversitemiz, yapılan çalışmalar ve gelecek hedeflerimiz hakkında detaylı bilgiler verdi.

30 Haziran 2020 tarihli Cumhurbaşkanı Kararıyla Tıp Fakültemizle aynı anda açılan Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinin kurulum aşamaları hakkında bilgi alışverişi yapılan programda öğrenci alımı, afiliasyon süreçleri ve diğer konular görüşüldü. Kuruluşundan itibaren kısa sürede tamamlanan alt yapı çalışmaları ile öğrencilerini kabul eden Tıp Fakültemizde yapılan çalışmaları inceleyen heyet, Rektörümüz Beydemir’i tebrik etti.

Bilindiği üzere Tıp Fakültemizin kuruluş kararının açıklanmasının ardından gerekli çalışmalar tamamlanarak bir yıl gibi kısa bir sürede öğrenci alımına başlanmıştı. Halihazırda çeşitli branş ve unvanlarda 50 akademisyenimizin görev yaptığı Tıp Fakültesi, afiliye edilen Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Bilecik halkının sağlık hizmetinde etkin rol oynamaktadır.

Galeri
...
...
...
...
...
...
...