Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
DENEYAP Eğitmen Başvuruları
30 Mayıs 2024 Perşembe

DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYELERİ, ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİ İNŞA EDECEK GENÇ YETENEKLERE IŞIK TUTACAK YENİ NESİL EĞİTMENLERİNİ ARAMAYA DEVAM EDİYOR!

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, Teknoloji Geliştiren Bir Türkiye hedefiyle Geleceğin Teknoloji Yıldızlarını yetiştirme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.
Bu kapsamda DENEYAP Teknoloji Atölyeleri 81 il ve 139 Teknoloji Atölyesi'nde 6 ay süreyle eğitim verecek teknoloji alanında uzman, yenilikçi eğitmenlerini arıyor!
Geleceğin mühendislerini, teknoloji girişimcilerini ve teknoloji liderlerini yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen DENEYAP Teknoloji Atölyeleri Eğitmen Başvuru süresi gösterilen yoğun ilgi ve talep nedeniyle 10 Haziran 2024 tarihine kadar uzatıldı.  81 ilde ve 139 atölyede, 6 ay süreyle teknoloji alanında uzmanlaşmış, yenilikçi ve ilham verici eğitimcilerin başvuruları bekleniyor!

DENEYAP Türkiye Eğitmen Seçim Modelinde DENEYAP Eğitmeninin çalışma saatleri hafta içi 4 saat, hafta sonu ise cumartesi ve pazar günleri olmak üzere toplamda 16 ders saati olacaktır. 

 Son Başvuru Tarihi: 10 Haziran 2024

Detaylı Bilgi ve Başvuru için: mth.tc/DeneyapEgitmen