Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
Raman Spektroskopik Tekniği ve Akademik Uygulama Alanları
22 Mart 2024 Cuma

 

 

22 Mart tarihinde “Raman Spektroskopik Tekniği ve Akademik Uygulama Alanları” konu başlıklı bir Webinar etkinliği yapılacaktır. Etkinliğimiz Zoom platformu üzerinden Online olarak gerçekleştirilecektir.
Renishaw Teknoloji firmasından İş Geliştirme Müdürü Sn. Damla Özeren Şeki’nin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik, Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (BARUM) koordinasyonunda Arma Analitik Cihazlar ve Renishaw Teknoloji Çözümleri Ltd firmalarının ortak faaliyeti ile organize edilmiştir.
Malzeme Karakterizasyon sistemi olarak kullanılan Raman spektroskopisi yönteminin, Üniversitemizin Mühendislik Fakültesi, Fen Fakültesi ve Tıp Fakültesi başta olmak üzere, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültelerini de yakından ilgilendireceğini düşünmekteyiz. Hem akademisyenlerimiz hem de öğrencilerimiz için faydalı olacağına inandığımız bu etkinliğimizin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Etkinlik cihaz kullanım eğitimi veya tanıtımı şeklinde olmayıp, "Raman analizleri ile hangi alanlarda kimler nasıl çalışabilir?" konusunda farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.  

Konu: Raman Spektroskopik Tekniği ve Akademik Uygulama Alanları
Tarih ve Saat: 22 Mar 2024 15.00 PM İstanbul
Toplantı Linki: https://us05web.zoom.us/j/83288579827?pwd=AiwiSGuceZZYhYrpyp85t0JrcQbJ7w.1
Toplantı Kimliği: 832 8857 9827
Parola: Mcg6AH

Hem siz değerli hocalarımızın hem de ilgili öğrencilerimizin katılımını bekleriz.